| електронапрежение | 12 V |
| съпротивление | 0,8 Ом |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 665010 |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 665020 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на лопатките на перката | 8 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| мощност на вентилатора | 320 кВ |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| мощност на вентилатора | 500 кВ |
| електронапрежение | 12 V |
| електронапрежение | 12 V |
| диаметър | 405 mm |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| номинална мощност | 300 W |
| диаметър 1 | 405 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 320 W |
| диаметър | 405 mm |
| тегло | 5404 g |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 500 W |
| диаметър | 405 mm |
| тегло | 5818 g |