| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | двустранен |
| отопление/ охлаждане | двоен вентилатор |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| номинална мощност | 220 W |
| външен диаметър | 335 mm |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 120 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 335 mm |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| форма | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 120 W |
| диаметър | 340 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 200 W |
| диаметър | 335 mm |
| работни обороти | 2800 1/min |
| тегло | 2900 g |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| диаметър | 335 mm |
| номинална мощност | 200 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър | 338 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 200 W |
| качество | WP |
| брой на полюсите | 2 |
| консумирана мощност | 200 W |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| номинална мощност | 120 W |
| диаметър 1 | 340 mm |
| диаметър 2 | 340 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | двоен вентилатор |