| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 260 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 385 mm |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| форма | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 2 |
| номинална мощност | 210 W |
| диаметър 1 | 383 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| диаметър | 370 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 220 W |
| номинална мощност | 110 W |
| диаметър 1 | 295 mm |
| номинална мощност | 130 W |
| диаметър 1 | 355 mm |