| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 200/60 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 345 mm |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 250/60 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 345 mm |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| номинална мощност | 250/60 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 345 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 250/60 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 345 mm |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 200/60 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 345 mm |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| ограничение за производител | AEG |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 250 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 345 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| отопление/ охлаждане | за автомобили с допълнително подгряване |
| ограничение за производител | TEMIC |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 220/60 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 345 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| ограничение за производител | TEMIC |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 200/60 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 350 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | плосък |
| брой на полюсите | 3 |
| ограничение за производител | AEG |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| тип на корпуса | без корпус |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 100/60 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 345 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | плосък |
| брой на полюсите | 3 |
| страна на монтаж | вътрешен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| електронапрежение от | 12 V |
| номинална мощност | 200/60 W |
| диаметър 1 | 345 mm |
| външен диаметър | 350 mm |
| номинална мощност | 250 W |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 7 |
| тегло | 2,26 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | електрически |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| номинална мощност | 200/60 W |
| външен диаметър | 345 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| ограничение за производител | TEMIC |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| номинална мощност | 100 W |
| диаметър 1 | 350 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| електрическа превключвателна мощност | 250/ 60 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 345 mm |
| брой контакти | 3 |
| външен диаметър | 345 mm |
| номинална мощност | 200 W |
| номинална мощност | 60 W |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 1,915 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 345 mm |
| номинална мощност | 200 W |
| номинална мощност | 60 W |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 1,915 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 350 mm |
| номинална мощност | 250 W |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 7 |
| тегло | 2,26 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | електрически |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| номинална мощност | 250/60 W |
| външен диаметър | 345 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| страна на монтаж | вътрешен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| електронапрежение от | 12 V |
| номинална мощност | 12 W |
| диаметър 1 | 345 mm |
| дължина | 350 mm |
| ширина | 350 mm |
| дебелина | 140 mm |
| външен диаметър | 345 mm |
| номинална мощност | 250 W |
| номинална мощност | 60 W |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 9 |
| тегло | 2,55 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 1J0 959 455 F |
| вид на експлоатация | електрически |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| номинална мощност | 200/60 W |
| външен диаметър | 345 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| номинална мощност | 200/60 W |
| външен диаметър | 345 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | вътрешен |
| номинална мощност | 250/60 W |
| диаметър | 345 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| електронапрежение | 12 V |
| електрическа превключвателна мощност | 250/ 60 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 345 mm |
| дължина | 350 mm |
| ширина | 350 mm |
| дебелина | 140 mm |
| външен диаметър | 345 mm |
| номинална мощност | 250 W |
| номинална мощност | 60 W |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 9 |
| тегло | 2,55 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | електрически |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| номинална мощност | 250/60 W |
| външен диаметър | 345 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| номинална мощност | 168 W |
| диаметър | 350 mm |
| номинална мощност | 250/60 W |
| диаметър | 345 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| диаметър | 345 mm |
| номинална мощност | 250/60 W |
| брой на полюсите | 3 |
| за OEномер | 6N0 959 455 A |
| номинална мощност | 110/260 W |
| диаметър | 345 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| диаметър | 345 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| климатична зона | за горещи климатични зони |
| Моделна година до | 2002 |
| номинална мощност | 208/120 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| тип на трансмисията | за ръчна трансмисия |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| номинална мощност | 100/210 W |
| диаметър | 345 mm |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| диаметър | 345 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| климатична зона | за горещи климатични зони |
| Моделна година от | 2003 |
| номинална мощност | 250/150 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | 357 972 742B |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | 357 972 783 |
| ограничение за производител | TEMIC |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 200/60 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 350 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | плосък |
| брой на полюсите | 3 |
| диаметър | 345 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| климатична зона | за горещи климатични зони |
| номинална мощност | 250/60 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър | 345 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| обурудване на автомобила | за автомобили без теглич |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| климатична зона | за горещи климатични зони |
| номинална мощност | 250/60 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| електронапрежение | 12 V |
| консумирана мощност | 150 W |
| консумирана мощност | 250 W |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| диаметър | 345 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| консумирана мощност | 160 W |
| консумирана мощност | 210 W |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| диаметър | 345 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| консумирана мощност | 60 W |
| консумирана мощност | 250 W |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| диаметър | 345 mm |