| ограничение за производител | VALEO |
| страна на монтаж | ляво |
| номинална мощност | 320 W |
| диаметър | 385 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | ляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| номинална мощност | 400 W |
| диаметър | 400 mm |
| изпълнение на щекера | кабелен накрайник-втулка |
| ограничение за производител | VALEO |
| номинална мощност | 320 W |
| диаметър 1 | 380 mm |
| ограничение за производител | VALEO |
| номинална мощност | 200 W |
| диаметър 1 | 275 mm |
| диаметър | 380 mm |
| номинална мощност | 400 W |
| брой на полюсите | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ограничение за производител | VALEO |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | двоен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 400/300 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 380/280 mm |
| форма | квадратен |
| брой на полюсите | 2 |