| диаметър на главата на клапана | 27,5 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| дължина | 116,2 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |
| материал на стеблото на клапана | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| присъединителна техника | I |
| дължина | 117,2 mm |
| диаметър на главата на клапана | 31,2 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| диаметър на главата на клапана | 31,2 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| дължина | 117,2 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| присъединителна техника | I |
| дължина | 116,2 mm |
| диаметър на главата на клапана | 27,5 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | шлиц на клапан покрит с Щелит |