| повърхност | брониран |
| преработка | закален |
| брой на нарезите/ дупките | 1 |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| диаметър на главата на клапана | 36,7 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 112,8 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 30 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| присъединителна техника | E |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.000 mm |
| диаметър на главата на клапана | 36.700 mm |
| дължина | 112.700 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| диаметър на главата на клапана | 29,2 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 112,6 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-манган-никелова стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| присъединителна техника | E |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.000 mm |
| диаметър на главата на клапана | 29.500 mm |
| дължина | 112.500 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-никел-магнезиева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| диаметър на главата на клапана | 36,7 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 112,8 mm |
| материал | хром-силициева стомана |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| диаметър на главата на клапана | 36,7 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 112,8 mm |
| материал | хром-силициева стомана |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 30 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| диаметър на главата на клапана | 29,2 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 112,6 mm |
| материал | биметал |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |