| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| диаметър на главата на клапана | 34,5 mm |
| дължина | 113 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 30 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| диаметър на главата на клапана | 27,5 mm |
| дължина | 112,5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-никел-магнезиева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |