| диаметър на стеблото на клапана | 6.000 mm |
| диаметър на главата на клапана | 29.800 mm |
| дължина | 105.000 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален шлиц на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| дължина | 34 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 16 |
| дължина | 34 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,04 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 16 |
| диаметър на стеблото на клапана | 6.000 mm |
| диаметър на главата на клапана | 25.000 mm |
| дължина | 105.000 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | шлиц на клапан покрит с Щелит |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| вид на експлоатация | хидравлично |