| диаметър на главата на клапана | 40 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| дължина | 136,5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | Гумички клапани нитрирани |
| присъединителна техника | EE |
| диаметър на стеблото на клапана | 8.000 mm |
| диаметър на главата на клапана | 34.000 mm |
| дължина | 136.500 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-никел-магнезиева стомана |
| диаметър на главата на клапана | 40 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| дължина | 130,2 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |
| материал на стеблото на клапана | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | Гумички клапани нитрирани |
| присъединителна техника | EE |
| диаметър на главата на клапана | 34 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| дължина | 130 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |
| материал на стеблото на клапана | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | Гумички клапани нитрирани |
| присъединителна техника | EE |
| диаметър на главата на клапана | 34 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| дължина | 136,5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-манган-никелова стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | Гумички клапани нитрирани |
| присъединителна техника | EE |
| вътрешен диаметър | 18,8 mm |
| страна на монтаж | изход |
| вътрешен диаметър | 18,8 mm |
| страна на монтаж | вход |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.955 mm |
| диаметър на главата на клапана | 34.160 mm |
| дължина | 136.500 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-никел-магнезиева стомана |
| повърхност | азотиран |
| вътрешен диаметър | 18,8 mm |
| страна на монтаж | изход |
| вътрешен диаметър | 18,8 mm |
| страна на монтаж | вход |
| страна на монтаж | страна на всмукване |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| диаметър на главата на клапана | 39,9 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| дължина | 130 mm |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | Гумички клапани нитрирани |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |
| диаметър на стеблото на клапана | 8.000 mm |
| диаметър на главата на клапана | 40.000 mm |
| дължина | 136.500 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| повърхност | азотиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.975 mm |
| диаметър на главата на клапана | 40.100 mm |
| дължина | 136.500 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| повърхност | азотиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| диаметър на главата на клапана | 34 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| дължина | 129,7 mm |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | Гумички клапани нитрирани |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никел-нибиева стомана |