| вид на експлоатация | хидравлично |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| количество | 1 |
| диаметър на главата на клапана | 32,4 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| дължина | 119,9 mm |
| материал | хром-силициева стомана |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 30 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| дължина | 119,9 mm |
| диаметър на главата на клапана | 32,4 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5,99 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 30 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| дължина | 119,9 mm |
| диаметър на главата на клапана | 32,4 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5,98 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 30 градус |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |