| диаметър на главата на клапана | 28,5 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| дължина | 95,7 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| присъединителна техника | I |
| диаметър на главата на клапана | 24,4 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| дължина | 95,7 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-манган-никелова стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| присъединителна техника | I |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| тип клапан | за изпускателен клапан |