| дължина | 103,1 mm |
| диаметър на главата на клапана | 31 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 32 mm |
| височина | 26,5 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 32 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| дебелина | 26 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| диаметър | 32 mm |
| височина | 26,4 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 32 mm |
| височина | 26,5 mm |