| диаметър на стеблото на клапана | 7.000 mm |
| диаметър на главата на клапана | 32.100 mm |
| дължина | 99.500 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.200 mm |
| диаметър на главата на клапана | 32.000 mm |
| дължина | 99.300 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |