| диаметър на главата на клапана | 26 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5,5 mm |
| дължина | 110,7 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| присъединителна техника | I |
| диаметър на главата на клапана | 22 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5,5 mm |
| дължина | 112,5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |
| материал на стеблото на клапана | хром-силициева стомана |
| присъединителна техника | I |