| диаметър на стеблото на клапана | 7.000 mm |
| диаметър на главата на клапана | 29.000 mm |
| дължина | 89.000 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-никел-магнезиева стомана |
| диаметър на стеблото на клапана | 6.990 mm |
| диаметър на главата на клапана | 33.380 mm |
| дължина | 89.790 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |