| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 33 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.000 mm |
| диаметър на главата на клапана | 32.500 mm |
| дължина | 122.450 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.000 mm |
| диаметър на главата на клапана | 29.500 mm |
| дължина | 122.300 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | шлиц на клапан покрит с Щелит |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.000 mm |
| диаметър на главата на клапана | 32.500 mm |
| дължина | 122.500 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,05 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 16 |
| диаметър на стеблото на клапана | 6.970 mm |
| диаметър на главата на клапана | 29.100 mm |
| дължина | 108.300 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-никел-магнезиева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | шлиц на клапан покрит с Щелит |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 33 mm |
| височина | 24 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 33 mm |
| височина | 24 mm |