| диаметър на главата на клапана | 36 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 115,5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | Гумички клапани нитрирани |
| присъединителна техника | EE |
| дължина | 114,5 mm |
| диаметър 1 | 30 mm |
| диаметър 2 | 7 mm |
| необходими бройки | 4 |
| диаметър на главата на клапана | 36 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 115,5 mm |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | Гумички клапани нитрирани |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| диаметър на главата на клапана | 30 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 114,5 mm |
| материал | хром-манган-никелова стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | Гумички клапани нитрирани |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| диаметър на главата на клапана | 30 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 114,5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-манган-никелова стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | Гумички клапани нитрирани |
| присъединителна техника | EE |
| диаметър на стеблото на клапана | 6.965 mm |
| диаметър на главата на клапана | 30.050 mm |
| дължина | 114.560 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-никел-магнезиева стомана |
| повърхност | азотиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | шлиц на клапан покрит с Щелит |