| преработка | закален |
| брой на нарезите/ дупките | 3 |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| преработка | закален |
| брой на нарезите/ дупките | 3 |
| диаметър на стеблото на клапана | 9 mm |
| диаметър на главата на клапана | 35,5 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| дължина | 111,7 mm |
| материал | хром-силициева стомана |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| диаметър на главата на клапана | 30 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 9 mm |
| дължина | 111,9 mm |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | брониран шлиц на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |