| диаметър на стеблото на клапана | 7.970 mm |
| диаметър на главата на клапана | 36.000 mm |
| дължина | 103.400 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-никел-магнезиева стомана |
| повърхност | азотиран |
| диаметър на стеблото на клапана | 8.490 mm |
| диаметър на главата на клапана | 42.700 mm |
| дължина | 123.000 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| обща дължина | 103,5 mm |
| за бутало | 90 mm |
| диаметър на главата на клапана | 42,5 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| диаметър на стеблото на клапана | 8.000 mm |
| диаметър на главата на клапана | 36.000 mm |
| дължина | 103.300 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-никел-магнезиева стомана |
| повърхност | азотиран |
| обща дължина | 103,3 mm |
| за бутало | 90 mm |
| диаметър на главата на клапана | 36 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.985 mm |
| диаметър на главата на клапана | 42.500 mm |
| дължина | 103.550 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| повърхност | азотиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| диаметър на стеблото на клапана | 8.470 mm |
| диаметър на главата на клапана | 35.100 mm |
| дължина | 122.800 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-никел-магнезиева стомана |