| дебелина | 7,4 mm |
| външен диаметър | 11,15 mm |
| материал | стомана |
| брой на нарезите/ дупките | 3 |
| тегло | 0,001 kg |
| преработка | закален |
| брой на нарезите/ дупките | 3 |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,4 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| дебелина | 4,05 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,2 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,25 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| дебелина | 3,6 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,022 kg |
| дебелина | 4,15 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,05 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,05 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,7 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,022 kg |
| дебелина | 3,3 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| дебелина | 3,25 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| дебелина | 3,35 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| дебелина | 3,6 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,022 kg |
| дебелина | 4,25 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,55 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,022 kg |
| дебелина | 3,65 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,022 kg |
| дебелина | 3,1 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,85 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,025 kg |
| дебелина | 3,9 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,025 kg |
| дебелина | 3,95 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,022 kg |
| дебелина | 4,2 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,8 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,022 kg |
| дебелина | 3,75 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,022 kg |
| дебелина | 4,1 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,45 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| дебелина | 3,5 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| дебелина | 3,55 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,022 kg |
| дебелина | 4 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,75 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,022 kg |
| дебелина | 3,15 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,3 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| дебелина | 3,95 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,022 kg |
| дебелина | 4,1 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 4,25 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,85 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,025 kg |
| дебелина | 4,2 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,35 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| дебелина | 3,45 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| дебелина | 3,1 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,2 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,65 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,022 kg |
| дебелина | 3,8 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,022 kg |
| дебелина | 4,05 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,5 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| дебелина | 3,7 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,022 kg |
| дебелина | 3 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,4 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| дебелина | 4 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 4,15 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,9 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,025 kg |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.960 mm |
| диаметър на главата на клапана | 36.130 mm |
| дължина | 104.630 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| диаметър на главата на клапана | 36 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| дължина | 105 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| присъединителна техника | I |
| диаметър на главата на клапана | 31 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| дължина | 104,5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-манган-никелова стомана |
| присъединителна техника | I |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 30 mm |
| външен диаметър | 35 mm |
| продуктов номер | 1230010 |
| дебелина | 30 mm |
| външен диаметър | 35 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| тегло | 0,065 kg |
| диаметър на главата на клапана | 31 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| дължина | 104,7 mm |
| материал | биметал |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.940 mm |
| диаметър на главата на клапана | 31.320 mm |
| дължина | 104,6 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-никел-магнезиева стомана |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.970 mm |
| диаметър на главата на клапана | 36.100 mm |
| дължина | 104.900 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.950 mm |
| диаметър на главата на клапана | 31.000 mm |
| дължина | 104.600 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-никел-магнезиева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | шлиц на клапан покрит с Щелит |
| диаметър на главата на клапана | 36 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| дължина | 104,9 mm |
| материал | биметал |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |
| дебелина | 30 mm |
| външен диаметър | 35 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| тегло | 0,065 kg |
| диаметър на главата на клапана | 31 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| дължина | 104,6 mm |
| материал | биметал |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | брониран шлиц на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |