| диаметър на главата на клапана | 30,15 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5,5 mm |
| дължина | 95,6 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| присъединителна техника | I |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| диаметър | 12 mm |
| височина | 34,7 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| диаметър на главата на клапана | 27,5 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5,5 mm |
| дължина | 95,5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-манган-никелова стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| присъединителна техника | I |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 12 mm |
| височина | 34,6 mm |
| дебелина | 33,4 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,02 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
| тегло | 0,042 kg |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 12 mm |
| височина | 33,4 mm |
| дебелина | 33,4 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,02 kg |
| тегло | 0,042 kg |