| вид на експлоатация | хидравлично |
| дебелина | 34,5 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| диаметър | 12 mm |
| височина | 34,7 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| диаметър на главата на клапана | 28,8 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| дължина | 98,1 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | Гумички клапани нитрирани |
| присъединителна техника | I |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за разпределителен вал |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 20 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за разпределителен вал |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 20 |
| дебелина | 33,4 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,02 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 12 mm |
| височина | 34,5 mm |
| дължина | 97,8 mm |
| диаметър на главата на клапана | 26,2 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| повърхност | азотиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | шлиц на клапан покрит с Щелит |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0 g |
| дължина | 35 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за разпределителен вал |
| тегло | 0,020 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
| дължина | 35 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за разпределителен вал |
| тегло | 0,020 kg |
| дебелина | 33,4 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,02 kg |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 12 mm |
| височина | 34,5 mm |