| дължина на кабела | 568 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина на кабела | 568 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 88 mm |
| ширина | 107 mm |
| височина | 88 mm |
| дължина | 88 mm |
| ширина | 107 mm |
| височина | 88 mm |
| тегло | 0,105 kg |
| тегло | 0,101 kg |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабела | 640 mm |
| брой контакти | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабела | 640 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| гаранция | 5 години гаранция |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 498 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| дължина | 640 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 498 mm |
| дължина | 498 mm |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| дължина | 640 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| гаранция | 5 години гаранция |
| номер на артикул в чифта | 24610 |
| дължина | 640 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,063 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 24609 |
| дължина | 640 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,064 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 940 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,115 kg |
| дължина | 940 mm |
| дължина | 865 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,075 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 498 mm |
| номер на артикул в чифта | 20 92 4610 |
| дължина | 640 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,063 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 865 mm |
| дължина | 940 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,075 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 806 mm |
| наличен MAPPкод |
| номер на артикул в чифта | 20 92 4609 |
| дължина | 640 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,064 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 565 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 565 mm |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина на кабела | 468 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 806 mm |
| дължина на кабела | 498 mm |
| цвят | син |
| дължина | 498 mm |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина на кабела | 468 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |