| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,245 kg |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,245 kg |
| дължина на кабела | 750 mm |
| номер на артикул в чифта | J5000310 |
| тегло | 0,245 kg |
| номер на артикул в чифта | J5030310 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| номер на артикул в чифта | J5010310 |
| тегло | 0,245 kg |
| номер на артикул в чифта | J5020310 |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ABS |