| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 56 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 2 |
| ширина | 32 mm |
| височина | 66 mm |
| диаметър | 35 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| ширина | 32 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| външен диаметър | 56 mm |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| ширина | 32 mm |
| ширина | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 32 mm |
| тегло | 0,48 kg |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 56 mm |
| ширина | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| ширина | 32 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| външен диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| ширина | 33 mm |
| пълен комплект | |
| брой на проводите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гайка |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предпазен пръстен |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4105900 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 52 mm |
| ширина | 37 mm |
| тегло | 0,52 kg |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| височина | 32 mm |
| брой дупки на джанта | 3 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| ширина | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| складово изпълнение | коничен ролков лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой звена на верига | 245 |
| тегло | 0,48 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| за OEномер | 3350.19 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 32 mm |
| тегло | 0,38 kg |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 56 mm |
| ширина | 32,2 mm |
| вътрешен диаметър | 24,8 mm |
| външен диаметър | 56 mm |
| ширина | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| складово изпълнение | коничен ролков лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой звена на верига | 245 |
| тегло | 0,48 kg |
| необходими бройки | 2 |
| ширина | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| ширина | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| ширина | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 56 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 56 mm |
| ширина | 32 mm |
| брой дупки на джанта | 3 |
| страна на монтаж | задна ос |
| продуктов номер | 4105910 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 52 mm |
| височина | 37 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| ширина | 32 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| ширина | 32 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 35 mm |
| външен диаметър 1 | 66 mm |
| височина 1 | 32 mm |
| тегло | 0,56 kg |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| ширина | 32 mm |
| външен диаметър | 56 mm |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| ширина | 32 mm |
| ширина | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 56 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| ширина | 32 mm |
| ширина | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 56 mm |
| ширина | 32 mm |
| брой звена на верига | 140 |
| тегло | 440 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | съдържа два комплекта колесни лагери |
| брой звена на верига | 250 |
| тегло | 555 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | съдържа два комплекта колесни лагери |
| диаметър | 201 mm |
| ширина | 58 mm |
| вътрешен диаметър | 165 mm |
| брой на дупките | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| диаметър | 201 mm |
| ширина | 58 mm |
| вътрешен диаметър | 165 mm |
| брой на дупките | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |