| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 36,4 mm |
| тегло | 1,35 kg |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| външен диаметър | 116 mm |
| ширина 2 | 16 mm |
| външен диаметър 2 | 90 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| ширина | 32,4 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| външен диаметър | 116 mm |
| ширина | 36,4 mm |
| външен диаметър 2 | 90 mm |
| ширина 2 | 16 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 32,4 mm |
| тегло | 0,56 kg |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 110 mm |