| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| ширина | 39 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,940 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 39 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| ширина | 39 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър | 41 mm |
| ширина | 39 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 1,190 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,940 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина | 45 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 39 mm |
| тегло | 0,67 kg |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| ширина | 45 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина | 44 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 80 mm |