| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| външен диаметър | 91 mm |
| външен диаметър | 156 mm |
| кръг на дупките | 52 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,75 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| брой на зъбите | 30 |
| брой на дупките | 5 |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 4,13 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой дупки на джанта | 5 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващи болтове на колелото |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| външен диаметър | 157 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 30 |
| брой дупки на джанта | 5 |
| вид на закрепването | триточково закрепване |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващи болтове на колелото |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| външен диаметър | 157 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 30 |
| брой дупки на джанта | 5 |
| вид на закрепването | триточково закрепване |
| брой дупки на джанта | 5 |
| фланец | 157 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| брой дупки на джанта | 5 |
| фланец | 157 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| брой дупки на джанта | 5 |
| фланец | 157 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой на дупките за закрепване | 5 |
| брой на зъбите | 30 |
| тегло | 4,13 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| външен диаметър | 91 mm |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 52 mm |
| страна на монтаж | предна ос |