| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 41 mm |
| тегло | 0,77 kg |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| ширина 2 | 38 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| ширина | 41 mm |
| ширина 2 | 38 mm |
| тегло | 800 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| ширина | 41 mm |
| ширина 2 | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 66 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| конструкция на спирачките | барабанни спирачки |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 141 mm |
| ширина | 72 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| ширина | 66 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| конструкция на спирачките | барабанни спирачки |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| ширина | 66 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| брой дупки на джанта | 4 |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили без ABS |
| страна на монтаж | задна ос |
| продуктов номер | 4108055 |
| ширина | 66 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| ширина | 66 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| ширина | 66 mm |
| външен диаметър | 141 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| ширина | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 141 mm |
| ширина | 72 mm |