| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 51 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| спецификация | GUIDE BOOT B5220 |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| спецификация | GUIDE BOOT B5220 |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 51 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| за бутало | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 60 mm |
| височина | 55,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| височина | 55,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 38 mm |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 38 mm |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| ограничение за производител | TRW |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| обурудване на автомобила | за автомобили с електронна ръзна спирачка |
| материал | чугун |
| диаметър | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN979E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| отвор | 38 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| рециклирана част | |
| за спирачни дискове с дебелина | 9 mm |
| материал | алуминий |
| отвор | 38 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| рециклирана част | |
| за спирачни дискове с дебелина | 9 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър 1/диаметър 2 | 60,0 mm |
| спирачна система | ATE |
| за спирачни дискове с дебелина | 26 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| брой проводи | 1 |
| тегло | 4,65 kg |