| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | DAC |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | DAC |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Dac |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 49,01 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | DAC, LUCAS |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | DAC, LUCAS |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 48,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Dac |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Dac/Lucas |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| пълен комплект |
| височина | 48,5 mm |
| диаметър | 48 mm |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Dac |
| пълен комплект |
| количество | 6 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| рециклирана част | |
| гаранция | 2 години гаранция |
| ограничение за производител | DAC |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV569E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | DAC |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV568E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| рециклирана част | |
| гаранция | 2 години гаранция |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 1,8 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | DAC |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694586 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 1,8 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | DAC |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694585 |
| диаметър | 48 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| дебелина на спирачния диск | 12,6 mm |
| спирачна система | AKEBONO |
| алтернативен ремонтен комплект | J3280902 |
| алтернативен ремонтен комплект | J3290902 |
| рециклирана част |
| диаметър | 48 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| дебелина на спирачния диск | 12,6 mm |
| спирачна система | AKEBONO |
| алтернативен ремонтен комплект | J3280902 |
| алтернативен ремонтен комплект | J3290902 |
| рециклирана част |
| отвор | 48 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| рециклирана част |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| вътрешна ширина | 49 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| вътрешна ширина | 49,5 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| вътрешна ширина | 49 |
| материал | леярски чугун |
| диаметър | 48 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| дебелина на спирачния диск | 12,6 mm |
| спирачна система | AKEBONO |
| алтернативен ремонтен комплект | J3280902 |
| алтернативен ремонтен комплект | J3290902 |
| рециклирана част |
| диаметър | 48 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| дебелина на спирачния диск | 12,6 mm |
| спирачна система | AKEBONO |
| алтернативен ремонтен комплект | J3280902 |
| алтернативен ремонтен комплект | J3290902 |
| рециклирана част |
| отвор | 48 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| отвор | 48 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър 1/диаметър 2 | 48,0 mm |
| спирачна система | AKEBONO |
| за спирачни дискове с дебелина | 12,6 mm |
| материал | леярски чугун |
| мярка на резбата 1 | M10x1 |
| тегло | 1,95 kg |
| диаметър 1/диаметър 2 | 48,0 mm |
| спирачна система | AKEBONO |
| за спирачни дискове с дебелина | 12,6 mm |
| материал | леярски чугун |
| мярка на резбата 1 | M10x1 |
| тегло | 1,95 kg |