| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bosch |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 57 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bosch |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| пълен комплект | |
| спирачна система | BOSCH |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bosch |
| диаметър | 57 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 53,35 mm |
| пълен комплект | |
| спирачна система | BOSCH |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bosch_ |
| диаметър | 57 mm |
| височина | 53,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bosch |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 51 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bosch. |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 49 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bosch |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 49 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| допълващ артикул /допълваща информация | без бутало |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bosch, |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| пълен комплект |
| диаметър | 57 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bosch. |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 51 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bosch_ |
| версия | With Mechanism |
| спецификация | Left Thread |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 51 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bosch |
| версия | With Mechanism |
| спецификация | Right Thread |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bosch |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 49 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bosch |
| версия | With Mechanism |
| спецификация | Left Thread |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 49 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bosch |
| версия | With Mechanism |
| спецификация | Right Thread |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bosch._ |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bosch, |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bosch. |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bosch... |
| пълен комплект |
| ограничение за производител | BOSCH |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN632E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | BOSCH |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN631E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър | 57 mm |
| номер на артикул в чифта | BHX249E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър | 57 mm |
| номер на артикул в чифта | BHX248E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| диаметър 1/диаметър 2 | 57,0 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| за спирачни дискове с дебелина | 24 mm |
| тегло | 3,42 kg |
| диаметър на цилиндровото буталото | 57 mm |
| вътрешна ширина | 61,5 |
| диаметър на цилиндровото буталото | 57 mm |
| вътрешна ширина | 61,5 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| рециклирана част | |
| диаметър | 57 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | Bosch |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| рециклирана част | |
| диаметър | 57 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | Bosch |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| вътрешна ширина | 47,1 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| вътрешна ширина | 47,1 |
| материал | леярски чугун |
| ограничение за производител | BOSCH |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN1034E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | BOSCH |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN1033E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| отвор | 38 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| рециклирана част |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| вътрешна ширина | 47 |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| вътрешна ширина | 47 |
| диаметър 1/диаметър 2 | 38,0 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| за спирачни дискове с дебелина | 12 mm |
| материал | леярски чугун |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| брой проводи | 1 |
| тегло | 2,8 kg |
| диаметър 1/диаметър 2 | 38,0 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| за спирачни дискове с дебелина | 12 mm |
| материал | леярски чугун |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| брой проводи | 1 |
| тегло | 2,84 kg |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| вътрешна ширина | 48,9 |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| вътрешна ширина | 48,9 |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| вътрешна ширина | 53 |
| спирачна система | BOSCH |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| вътрешна ширина | 53 |
| спирачна система | BOSCH |
| материал | леярски чугун |