| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | TRW |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,02 kg |
| количество | 4 |
| спирачна система | TRW |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 38 mm |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | TRW |
| пълен комплект |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| ограничение за производител | TRW |
| материал | чугун |
| номер на артикул в чифта | BDA1179 |
| ограничение за производител | TRW |
| материал | чугун |
| номер на артикул в чифта | BDA1178 |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър | 57 mm |
| номер на артикул в чифта | BHX584E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър | 57 mm |
| номер на артикул в чифта | BHX583E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър | 57 mm |
| номер на артикул в чифта | BHX586E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN1141E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| диаметър | 38 mm |
| материал | чугун |
| номер на артикул в чифта | BHN1140E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |