| вътрешен диаметър | 14 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без съчмен лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,8 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,34 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой на проводите | 1 |