| ширина | 127 mm |
| дебелина | 40 mm |
| вътрешен диаметър | 78 mm |
| външен диаметър | 127 mm |
| материал | пластмаса |
| материал | метал |
| складово изпълнение | търкалящ лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,31 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без съчмен лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,8 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 55 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,3 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой на проводите | 2 |
| дебелина | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,34 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| наблюдавани измервания | |
| диаметър входящ /мм/ | 10,2 |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| наблюдавани измервания | |
| диаметър входящ /мм/ | 10,2 |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| наблюдавани измервания | |
| диаметър входящ /мм/ | 11,2 |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| наблюдавани измервания | |
| диаметър входящ /мм/ | 11,2 |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой на проводите | 2 |
| алтернативен ремонтен комплект | 37574 01 |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой на проводите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със съчмен лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 1,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 1,3 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой на проводите | 2 |