| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| височина | 4,1 mm |
| вътрешен диаметър | 11,1 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | горе |
| тип на окачването | гумен тампон |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос отгоре |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без съчмен лагер |
| страна на монтаж | задна ос |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| за OEномер | 8D0512333 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип на окачването | гумен тампон |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| секция | долна част |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| секция | долна част |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| материал | гума/метал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,44 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой на проводите | 2 |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| да се подменят само по двойки |
| страна на монтаж | на задната ос отдолу |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без съчмен лагер |
| страна на монтаж | задна ос |
| материал | гума/метал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,44 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| секция | горна част |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| секция | горна част |
| брой на проводите | 2 |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| VIN до | 8D-X-199999 |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без съчмен лагер |
| тегло | 0,18 kg |
| не е за артикул номер | 2529 |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 37 mm |
| материал | гума/метал |
| тегло | 150 g |
| тегло | 310 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 38 mm |
| необходими бройки | 2 |
| материал | гума/метал |
| външен диаметър | 87 mm |
| центриращ диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой на проводите | 1 |
| брой на проводите | 1 |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 560 g |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой на проводите | 2 |
| брой на проводите | 1 |