| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| не е за артикул номер | 3792 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| ширина | 20 mm |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 47 mm |
| кръг на дупките | 12 mm |
| тегло | 0.761 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със съчмен лагер |
| версия | Attacco ammortizzat. |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със съчмен лагер |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със съчмен лагер |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| номер на артикул в чифта | SM1822 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| номер на артикул в чифта | SM1821 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без съчмен лагер |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| не е за артикул номер | 3791 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| ширина | 20 mm |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 47 mm |
| тегло | 0.760 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със съчмен лагер |
| не е за артикул номер | 3792 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| ширина | 20 mm |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 47 mm |
| кръг на дупките | 12 mm |
| тегло | 0.761 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със съчмен лагер |
| тегло | 730 g |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 730 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой на проводите | 1 |