| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тип управление | за напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | отзад |
| брой на проводите | 2 |
| да се подменят само по двойки | |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тип управление | за напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | отзад |
| брой на проводите | 2 |
| да се подменят само по двойки |
| дебелина | 54 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 48 mm |
| външен диаметър | 28 mm |
| материал | гума/метал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,187 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 54 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 48 mm |
| външен диаметър | 28 mm |
| материал | гума/метал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,183 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 50 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 37 mm |
| материал | гума/метал |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,124 kg |
| необходими бройки | 2 |
| тегло | 0,125 kg |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| обща дължина | 50 mm |
| вътрешен диаметър | 12,3 mm |
| външен диаметър | 37,3 mm |
| тип управление | напречен носач |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| дебелина | 50 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 37 mm |
| материал | гума/метал |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,124 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| височина | 50 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отпред |
| тип управление | за напречен носач |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| дебелина | 50 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| външен диаметър | 30 mm |
| материал | гума/метал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отзад |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,31 kg |
| необходими бройки | 2 |
| тип управление | напречен носач |
| ширина | 50 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 37 mm |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| дебелина | 50 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| външен диаметър | 30 mm |
| материал | гума/метал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отзад |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,302 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 54 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 48 mm |
| външен диаметър | 28 mm |
| материал | гума/метал |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,167 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| височина | 50 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| страна на монтаж | отзад |
| обща дължина | 64 mm |
| вътрешен диаметър | 12,2 mm |
| външен диаметър | 60,2 mm |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тип управление | напречен носач |
| необходими бройки | 2 |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| дебелина | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| материал | гума/метал |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| тип управление | напречен носач |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 50 mm |
| тегло | 0,302 kg |
| външен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| тип управление | напречен носач |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 45 mm |
| дебелина | 45 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 41 mm |
| материал | гума/метал |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 2 |
| тип управление | напречен носач |
| необходими бройки | 2 |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| ширина | 60 mm |
| дебелина | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 41 mm |
| материал | гума/метал |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 2 |