| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отзад |
| тип управление | за напречен носач |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| външен диаметър | 55,5 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| височина | 22,5 mm |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| обща дължина | 49 mm |
| вътрешен диаметър | 14,2 mm |
| външен диаметър | 55,3 mm |
| тип управление | напречен носач |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тип управление | за напречен носач |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| външен диаметър | 55,2 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| височина | 26 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отзад |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тип управление | за напречен носач |
| вътрешен диаметър | 14,1 mm |
| външен диаметър | 55,3 mm |
| ширина | 48,8 mm |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| единицамярка за количество | брой |
| тип управление | напречен носач |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| дължина | 56,3 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 55,5 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,33 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отдолу |
| височина | 56 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 56 mm |
| усилено изпълнение |
| страна на монтаж | в средата |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| обща дължина | 56 mm |
| вътрешен диаметър | 14,1 mm |
| външен диаметър | 55,2 mm |
| тип управление | напречен носач |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| вътрешен диаметър | 14,3 mm |
| външен диаметър | 55,5 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отзад |
| тегло | 0,25 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| обща дължина | 50,3 mm |
| вътрешен диаметър | 14,2 mm |
| външен диаметър | 55,3 mm |
| тип управление | напречен носач |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отпред |