| страна на монтаж | предна ос |
| не е за артикул номер | 243 |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 23 g |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отвън |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 30 mm |
| височина 1 | 20 mm |
| височина 2 | 33 mm |
| страна на монтаж | вътрешен |
| тегло | 61 g |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| външен диаметър | 30 mm |
| височина 1 | 21 mm |
| височина 2 | 40 mm |
| височина | 41 mm |
| ширина | 30 mm |
| тегло | 35 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | задна ос |
| вътрешен диаметър | 13 mm |