| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,09 kg |
| материал | гума/метал |
| височина | 78,2 mm |
| вътрешен диаметър | 16,2 mm |
| външен диаметър | 42,4 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| обща дължина | 76,4 mm |
| вътрешен диаметър | 16,2 mm |
| външен диаметър | 42,1 mm |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| дебелина | 77 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 40 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | отпред |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,24 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос отдолу |
| страна на монтаж | вътрешен |
| тегло | 0,48 kg |
| страна на монтаж | на задната ос отгоре |
| страна на монтаж | вътрешен |
| тегло | 0,34 kg |
| дебелина | 70 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | горе |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,4 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 70 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | горе |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,4 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 77 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 40 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | отпред |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,24 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 80 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдолу |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,48 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 80 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,5 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 80 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,5 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 80 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдолу |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,48 kg |
| необходими бройки | 2 |