| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| обща дължина | 47,8 mm |
| вътрешен диаметър | 12,2 mm |
| външен диаметър | 33,2 mm |
| тип управление | напречен носач |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| обща дължина | 53 mm |
| вътрешен диаметър | 12,1 mm |
| външен диаметър | 58,2 mm |
| тип управление | напречен носач |
| тип на окачването | гуменометален тампон |