| страна на монтаж | отзад дясно |
| страна на монтаж | отзад дясно |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| цвят | сив |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,2 kg |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| цвят | сив |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,2 kg |
| страна на монтаж | отзад дясно |
| цвят | сив |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,2 kg |
| страна на монтаж | отзад дясно |
| цвят | сив |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,2 kg |
| страна на монтаж | отзад |
| секция | средна (централна) част |
| цвят | черен |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | отзад |
| секция | средна (централна) част |
| цвят | черен |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | сив |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | сив |