| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесен лагер |
| брой дупки на джанта | 5 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващи болтове на колелото |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| външен диаметър | 131 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесен лагер |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| брой на дупките за закрепване | 5 |
| брой на зъбите | 36 |
| страна на монтаж | задна ос |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесен лагер |
| външен диаметър | 136 mm |
| височина | 83 mm |
| брой на дупките за закрепване | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | без добавен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващи болтове на колелото |
| външен диаметър | 136 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| вид на закрепването | четириточково закрепване |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | без добавен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващи болтове на колелото |
| външен диаметър | 136 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| вид на закрепването | четириточково закрепване |
| външен диаметър 1 | 136 mm |
| височина 1 | 83 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран сензор за обороти на колелото |
| кръг на дупките | 108 mm |
| тегло | 3,28 kg |
| външен диаметър 1 | 136 mm |
| височина 1 | 83 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран сензор за обороти на колелото |
| кръг на дупките | 108 mm |
| тегло | 3,28 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 28 mm |
| външен диаметър 1 | 131 mm |
| височина 1 | 82 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| тегло | 2,53 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 28 mm |
| външен диаметър 1 | 131 mm |
| височина 1 | 82 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| тегло | 2,53 kg |