| страна на монтаж | задна ос |
| конструктивна височина | 102 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| брой на дупките за закрепване | 5 |
| разстояние между дупките за закрепване | 66 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващи болтове на колелото |
| външен диаметър | 140 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| вид на закрепването | четириточково закрепване |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващи болтове на колелото |
| външен диаметър | 140 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| вид на закрепването | четириточково закрепване |