| брой дупки на джанта | 4 |
| външен диаметър | 66 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| диаметър на главината на колелото | 42 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесен лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| брой на дупките | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесен лагер |
| външен диаметър 1 | 65 mm |
| външен диаметър 2 | 42 mm |
| тегло | 1,59 kg |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| допълващ артикул /допълваща информация | без добавен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесен лагер |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| брой на дупките | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесен лагер |
| външен диаметър 1 | 65 mm |
| външен диаметър 2 | 42 mm |
| тегло | 1,59 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 61 mm |
| вътрешен диаметър | 47 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| кръг на дупките | 108 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |