| брой на зъбите | 85 |
| ширина | 20 mm |
| брой на зъбите | 85 |
| дължина | 809 mm |
| ширина | 20 mm |
| брой на зъбите | 195 |
| ширина | 29 mm |
| брой на зъбите | 85 |
| ширина | 20 mm |
| тегло | 0,133 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
| брой на зъбите | 85 |
| ширина | 20 mm |
| ширина | 20 mm |
| брой на зъбите | 85 |
| тегло | 0,08 kg |
| ремък | със заоблен профил на зъбите |
| необходими бройки | 1 |
| брой на зъбите | 195 |
| ширина | 29 mm |
| тегло | 0,324 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
| брой на зъбите | 195 |
| ширина | 29 mm |
| брой на зъбите | 195 |
| дължина | 1857,37 mm |
| ширина | 30 mm |