| тегло | 0,04 kg |
| диаметър | 22 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| за номер артикул | 770010 |
| тегло | 0,324 kg |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 1,2 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 37 mm |
| обща дължина | 140 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | IN :22 - OUT :8 mm |
| работно налягане | 1,1 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 1,5 bar |
| дебит | 100 l/h |
| впръсквателна система | Single Point Injection-едноточково впръскване (централно впр |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 37 mm |
| обща дължина | 140 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | IN :22 - OUT :8 mm |
| работно налягане | 1,1 bar |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| налягане | 1,2 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 1,5 bar |
| дебит | 100 l/h |
| впръсквателна система | Single Point Injection-едноточково впръскване (централно впр |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,34 kg |
| налягане | 1,2 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 13 V |
| дебит | 1,2 l/h |
| начално налягане от | 1,2 bar |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнения |
| вид на експлоатация | електрически |
| захранване с гориво | за автомобили без система за излишно гориво |
| работно налягане | 3,6 bar |
| дебит | 100 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| електронапрежение | 13,5 V |
| налягане | 3,6 bar |
| налягане | 360000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно напрежение | 13,5 V |
| дебит | 100 l/h |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с филтър |
| консумация | 8 A |
| електронапрежение | 13 V |
| налягане | 1,2 bar |
| налягане | 120000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| сила на тока | 3,2 A |
| работно напрежение | 13 V |
| дебит | 90 l/h |
| консумация | 3,2 A |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с успокоителен контейнер |
| вид на експлоатация | електрически |
| захранване с гориво | за автомобили без система за излишно гориво |
| работно налягане | 3,6 bar |
| дебит | 100 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| захранване с гориво | за автомобили без система за излишно гориво |
| работно налягане | 3,5 bar |
| дебит | 125 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 36,5 mm |
| дължина | 137,58 mm |
| сила на ток до | 3 A |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 1,2 bar |
| налягане | 17,4 psi |
| електронапрежение | 13 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 154 mm |
| дължина | 221 mm |
| сила на ток до | 8 A |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 3,6 bar |
| налягане | 52,2 psi |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | SI 1229 |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с филтър |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 120 mm |
| дължина | 190 mm |
| сила на ток до | 3 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 1,2 bar |
| налягане | 17,4 psi |
| електронапрежение | 13 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | SI 1229 |
| вид на експлоатация | електрически |
| технически информационен номер | SI 1229 |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 1,2 bar |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнения |
| електронапрежение | 13 V |
| налягане | 1,2 bar |
| налягане | 120000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно напрежение | 13 V |
| дебит | 100 l/h |
| консумация | 3 A |