| захранване с гориво | за автомобили без система за излишно гориво |
| работно налягане | 3,5 bar |
| дебит | 125 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| електронапрежение | 13,5 V |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 350000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно напрежение | 13,5 V |
| дебит | 125 l/h |
| консумация | 8 A |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 3,5 bar |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнения |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| вид на експлоатация | електрически |
| сила на тока | 8 A |
| вид на експлоатация | електрически |
| дебит | 100 l/h |
| входящо напрежение | 13,5 V |
| вид на датчика | лостов датчик |
| вид на горивото | бензин |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с регулатор за налягане |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| работно налягане | 3,5 bar |
| работно налягане | 3,5 bar |
| дебит | 100 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без филтър |
| вид на експлоатация | електрически |
| технически информационен номер | SI 1229 |